Welcome, visitor! [ Login

Gizlilik Politikası

Eşyalarınız taşınırken sigortalı nakliyat sözleşmesi yapılmasındaki amaç taşınma esnasında eşyalarınız oluşabilecek zararlardan karşılanmasıdır. Sigortalı evden eve taşımacılık , evden eve nakliyat sürecinde eşyalarınızı darbe alma ya da çizilme ve kırılmalara karşı anlaşmalı sigorta acentemiz tarafından sigorta altına alınarak eşyalarınız korunur. Herhangi bir zarar olması halinde zararını firma tarafında sorunsuz bir şekilde karşılanır.

Profesyonel Sigortalı Evden Eve Nakliyat İle Taşının

Profesyonel sigortalı evden eve nakliyat firmamız ile taşının rahat ve konforu bir nakliye hizmetinin rahatlığını yaşayın. Güvenli ve garantili nakliye firmamız bütün aşamalardan mesuliyet kabul ederek yazılı ve sözleşmeli olarak taşıma ile siz değerli müşterimizin çekincelerini ve taleplerini güvence altına alır. Dahası anlaşma sağlamış olduğu sigorta poliçesi ile tüm eşyalarınızı güvence altına alır.

Gayemiz her iki tarafında güvenliğini sağlamakla beraber eşyaların zarar görmesinin önüne getirmesidir. Televizyon ya da bir beyaz eşyanın kırılması zarar görmesi halinde maddi olarak zarara uğrarsınız. Firmamız emeğinizin hiç bir şekilde heba olmasını kesinlikle istemez.

Nakliye Firmasının Çalışma Prensibi

Firmamız çalışma prensibi olarak öncelikle müşterinin mağduriyet yaşamamasını göz önünde bulundurarak kaliteli hizmet vermeyi hedeflemiştir. Nakliye işi başlamadan evvel tüm prosedürler tamamlandıktan sonra sizin bilginiz dahilinde evinize gelir paketlenecek eşyaları özenli bir şekilde paketler. Sökülecek olan dolaplarınızı zarar vermeden sökerek güzel bir şekilde ambalajlama işlemi gerçekleştirilir.

Yeni gideceğiniz adrese nakliyesini hızlı bir şekilde gerçekleştirirken sizin istediğiniz alanlara eşyalarınızı yerleştirme işlemini yapılır.Müşterilerin hiçbir şekilde ellerini sürmeye gerek kalmadan problemsiz bir şekilde eşyalarınız taşınır. Alanında uzman olan profesyonel kadrosu ile bütün eşyalarınız eviniz yüksek katta bulunsabile asansör sistemini kurarak her türlü eşyayı zarar vermeden boşaltma işlemi yapılır.

Firma olarak asansörlü evden eve nakliyat aracımız ile her çeşit eşyayı 25 metre yüksekliğe kadar rahatlıkla ve güvenilir bir şekilde taşıma işlemi gerçekleştirilir. Sizlerde eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınmasını talep ediyorsanız nakliyat hizmetinde en çok talep edilen firmamızı tercih edebilirsiniz.Firmamızın asansörlü nakliyat hizmetinden gönül rahatlığı ile yararlanabilirsiniz.