Welcome, visitor! [ Login

Tuzcuoğlunakliyat Biz Kimiz ?

Nakliyecilik küçük görünen ve sıradan görünen bir iş olmasına rağmen oldukça önemli bir iştir. Günümüzde insanlar değişik sebeplerden dolayı bir yerden başka bir yere taşınabiliyorlar. Bu noktada nakliye firmaları öne çıkmaktadır. Eski dönemlerde taşınma işi elemanlar ile kaba düzen yapılırken ev eşyası taşımacılığı yerine günümüzde modern evden eve nakliyat firmalarına bırakmıştır.

Son senelerde ev sahipleri hiçbir şey elini sürmeden taşıma işini bu tip firmalar ile çok kolay bir şekilde gerçekleştirebiliyor. Çok uygun fiyatlar ile profesyonel olarak hizmet veren firmalar bulmanız mümkündür. Firmamız size profesyonel hizmet sunarvesize hiçbir şekilde mağduriyet yaşatmaz.

Evden Eve Nakliyat Firmaları Nasıl Hizmet Verir

Firmalara verilen yetki belgesi ev eşyasının beraberinde ofis ve işyeri taşıma işini de kapsar içeriktedir. Fakat ağırlık olarak eşya taşımacılığı üzerine çalışma gösterirler. Şehir içi ve şehirlerarası olmak üzere iki ana dalda çalışan evden eve nakliyat firmamız vardır. Taşıma işi kapalı ve çelik kasalar araçları ile gerçekleşir.

Profesyonel ve deneyimli bir firma işe ekspertiz hizmeti yaparak başlar. Ev taşıma sürecinde en iyi şekilde yönetmenin aslı bu hizmetten geçer. Bu aşamada tanışma eşya miktarı belirleme ve nakliye işinle fiyatlandırma gibi tüm detaylar ele alınır. Aynı zamanda sözleşme ve sigorta gibi anlaşmaların evrakları düzenlenir.

İyi Bir Evden Eve Nakliyat Firması İşe Nasıl Başlar?

Ekspertsiz hizmeti veren firma programını da en iyi bir şekilde gerçekleştirmiş demektir. Sabah evinize gelen ekip paketleme yapabilmek için ilk önce ortalık yerde duran eşyaları toparlamakla işe başlar. Daha sonra mobilya ve beyaz eşyalarınıza montaj işlemini gerçekleştirir. Ardından mobilyalı beyaz eşyalarını da montajı gerçekleştirdikten sonra bir ekip toplama yapar diğer bir ekipte paketleme işlemi gerçekleştirir.

Firmamız sizin eşyalarınızı titizlikle paketleyecektir.İşinde uzman nakliye firması eviniz ikinci kat üzeri ise mutlaka asansörlü taşımacılığı tercih eder. Böylece hem zamandan tasarruf ettiği gibi hem de merdivenlerde eşyalarınızın zarar görme riskini en aza indirir.

Profesyonel Çalışan Nakliye Firması Bulmak İçin İpuçları

İşinde dürüst çalışan bir nakliye firmasını bulmak hiç de zor değildir. Firmaların tavırlarından nasıl bir firma olduğunu anlayabilirsiniz. Nakliye firması telefon üzerinden uzaktan uzağa fiyat belirleyemez. Telefonda fiyat konuşan nakliye firmasından uzak durmanız gerekir. Fiyat belirleme işini nakliye firmasına eşyalarınızı göstererek yapmanız gerekir.

 Nakliye firması neler yapar diye sorulacak olursa ev taşıma şirketleri şunları yapmakla yükümlüdür. Mutfak eşyalarının toplanması diğer küçük eşyaların toplanması ve montajı beyaz eşya montaj ve paketleme işlerini detaylı bir şekilde yapılır. Bunlarla beraber yükleme-boşaltma sigorta işlemleri sözleşme işlemleri gibi uydu şofben montaj gibi işleri eksiksiz bir şekilde tamamlar. Firmamız size bu konuda kaliteli hizmet sunacaktır.