Welcome, visitor! [ Login

Kurumsal Politikamız

Oldukça eski zamanlardan beri var olan evden eve nakliyat sektörü teknolojik gelişmeler ve artan nüfusu ile beraber hızla büyümektedir. Günümüzde en çok büyük bir sektör olan evden eve nakliyat sektöründe Türkiye’de ve ilçelerinde profesyonel olarak hizmetler sunan firmamız oldukça güvenilir bir taşıma firmasıdır.

Gelişen teknolojiler ile beraber daha kaliteli ve güvenilir hizmetler ortaya çıkartılabiliyor. Bu hizmetleri en iyi şekilde sunabilmek firmaların tercih edilirliğini artırırken eşya taşıma sektöründe uzman profesyonel ve geniş araç filosu ile firmamız hizmetlerini kusursuz bir şekilde gerçekleştiriyor. Türkiye’de her ilde hizmet sunan kapasitede olan firmamız müşterilerinin kesinlikle yarı yolda bırakmaz.

Firmamızın Vermiş Olduğu Hizmetler

Türkiye’de uzun yıllardır hizmet veren evden eve nakliyat sektöründe müşterilerine hizmetler sunan firmamız bugüne kadar binlerce taşıma hizmetini gerçekleştirmiş durumdadır. Her sene daha da fazla tercih edilen bir firma olarak müşterilerin güvenlerini boşa çıkarmamak için devamlı olarak hizmetlerini yeni teknolojiler ile birleştirerek geliştirir.

Sektörde bölgenin en çok tercih edilen nakliye firmalarından bir tanesi olarak hizmet sunan firmamız sizlere güvenilir ve kaliteli hizmetleri en uygun fiyatlar ile devam ettirmektedir. Evden eve nakliyat firmamız bölgede oldukça popüler bir nakliye firması olarak aktif şekilde hizmet sunar. Eşyalarınızın yeni adresine getirirken onların güvenliğini en ön planda tutarak eksiksiz taşıma hizmetleri vermekteyiz. Daha ayrıntılı bilgi almak için hemen firmamız ile iletişime geçmeniz mümkündür.

Sigortalı Ev Taşıma

Taşınma işlemi başlamadan evvel firmamız tarafından bütün eşyalarınızı yüksek bir bedel karşılığında sigortalama işlemi gerçekleştirilir. Karşılıklı anlaşma sonucunda belirlenen tüm şartları yerine getirilir. Eşyaların güvenliği için gerekli olan bütün tedbirler firmamız tarafından titizlikle alınır. Alanında uzman profesyonel kadromuz ile bütün eşyalarınızı bir bir eşya paketleme hizmeti kapsamında ambalajlanarak paketlenir.

Ayrıca eşyaların daha kısa zamanda taşınması ve daha güvenli bir şekilde nakliyeleri yapılmasını gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda asansörlü evden eve nakliyat aracımız ile her çeşidi eşyayı 25 metre yüksekliğe kadar rahatlıkla ve güvenli bir şekilde taşıma işini gerçekleştiriyoruz. Firmamızı tercih ederek eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşınmasına olanak sağlayabilirsiniz.