Welcome, visitor! [ Login

ŞEHİRLER ARASI EŞYA NAKLİYAT

Uncategorized Şubat 24, 2022

şehirlerarası eşya nakliyatında bir numara olan şirketimize hoş geldiniz. Şehirlerarası eşya nakliyatında uzman olmuş kadromuzla hizmetinizdeyiz. Bilindiği üzere Türkiye üzerinde her yerde insanlar ve aileler ev taşıyıp ev değiştirmektedirler. Şehirlerarası eşya nakliyatında ustayız.

Hayatı boyunca bir kere ev taşıyan birisi ev taşımanın aslında ne kadar zorlayıcı olduğunu da bilir.

Şehirlerarası eşya nakliyatı yapmak artık çok kolay. Eskiden olduğu gibi zorla taşıyıp bütün eşyaları kırıp dökme kabusu geride kaldı.

Artık bizler sizinleyiz şehirlerarası ev taşıma konusunda istediğiniz her yere sizleri götürüyoruz.

Götürdüğümüz her yere eşyalarınızı da sağ salim ulaştırıyoruz. Son dönemde son model araçlarla ve çelik kasalı araçlarımızın da bize verdiği güvenle sizlere bu sözü vermekten çekinmiyoruz.

ŞEHİRLERARASI EŞYA NAKLİYATI

Günümüzün popüler ve yeni evlerine elbette sizlerde taşınmayı çok istemişsinizdir. Şehirlerarası eşya nakliyatı yaparken aklınıza soru gelmiştir. Aklınızda küçük bir soru var, ben bu evi beğendim satın aldım ancak taşındığımda ya eşyalarımıza zarar gelirse?

Bu soruyu sormakta çok haklısınız. Neden mi? Çünkü daha önce bizim profesyonel olarak çalışan ekibimizi denemediniz.

Hadi gelin şimdi evini taşımak isteyen bir ev sahibinin yapması gerekenleri adım adım sizlere anlatalım.

Bir ev sahibi öncelikle başka bir şehirden yahut aynı şehirden farklı bir ev satın almak yahut kiracı olarak geçmek istedi.

İlk yapması gereken şey en güvenilir şehirlerarası eşya nakliyatı yapan şirketi bulmaktır.

Bazıları sizden komisyon isterler ve ortadan kaybolurlar. Ne yazık ki dolandırılmış olursunuz. Bu senaryoları daha önceden haberler aracılığıyla artık duymuşsunuzdur.

Sizler de bu şekilde insanlara kanmamalısınız. Daha önceden referansı olan ve güvencinizin tam olduğu bir şirket bulmalısınız.

Elbette bu yazımızı okuyorsanız artık sizler de güvenilir bir şirket bulmuşsunuz demektir.

Sizlerin bizlere ulaşması elbette çok kolay. Öncelikle profesyonel ekiplerimizden birini arıyorsunuz. Bu numara bizim web sitemizin ana sayfasında bulunmaktadır.

Şirketimizin yetkili bir çalışanıyla görüştükten sonra ne zaman, nerede ve saat kaçta olduğunu belirletiyorsunuz.

GÜVENİLİRLİK

Kısaca gereken işlemleri hallettikten sonra sizlere özel olarak bir randevu oluşturuyoruz. şehirlerarası eşya nakliyatında güven oldukça önemlidir

Bu randevunun günü geldiği zaman hemen kapınızdayız ve elinizde olan bütün eşyalarınızı taşıyoruz.

Öncelikle taşıdığımız ilk yer yüzde yüz havalandırmalı özel depolardır. Bu depolardaki eşyalarınız, özen gösterilerek ve titiz bir şekilde saklanıyor.

Ayrıca bu pandemi gibi ev taşımanın daha da zorlaştığı dönemde eşyalarınızı taşırken, eşyalarınızı depolarken ve eşyalarınızı yerleştirirken olması gerekenden çok daha fazla şekilde titiz davranmaktayız.

Bu titizliğimiz sayesinde siz de bizler de herhangi bir hastalıktan yahut toz gibi bakterilerden uzak duruyor, sizlerin ve çocuklarınızın sağlığını önemsiyoruz.

DEPOLARIMIZ

Depolarımız sizlere özel olarak, yeterince eşya konulabilir şekilde tasarlanmıştır. Bu tasarımımızın içinde yer alan özellikleri teker teker sizlere anlatalım. Şehirlerarası eşya nakliyatında depolar eşyalarınızı titiz tutacaktır.

Örneğin giriş ve çıkıştan belirli sayıda havalandırma bulunmaktadır. Bu havalandırmalar sayesinde eşyalarınızın toz ve dumandan uzak kalması sağlanmaktadır.

Bu pandemi döneminde sizin ve ailenizin sağlığı bizim için elbette her şeyden önemlidir.

Depolarımız herhangi bir evin eşyalarının tamamı yetecek şekildedir. Sadece tek boyutta depo yaptırmadık elbette.

Birden fazla onlarca depolarımız vardır ve her birinin boyutunun diğerinden farklı olacak şekilde ayarlanmıştır.

Önceki eviniz büyük ve bol eşyalı olabilir. Elbette ki hiç problem değil sizlere özel size yetecek kadar depolarımız da vardır.

Ayrıca depolarda eşyalar üst üste atılıp tıkılmamaktadır, her bir eşyayı özenle yerleştiriyoruz ve çıkartırken de hiç zarar görmeyecek şekilde depolarımızdan taşıyıp, yeni evinize naklediyoruz.

No Tags

414 total views, 1 today

  

 • eşya depolama hizmetlerimiz

  Eşya Depolama Fırsatları Kaliteli

  by on Şubat 11, 2022 - 0 Kullanıcı Yorumları

  Firma olarak eşya depolamada güvenli hizmet vermekteyiz. Eşya depolama konusunda sigortalı ve sözleşmeli hizmet veriyoruz. Hem kalite hem de miktar olarak depolama hizmetlerinde lider bir adresiz. Hedefimiz her zaman müşteri memnuniyetidir; Kaliteden ödün vermeden hizmetlerimize imza atıyoruz. Eşya depolama hizmetine duyulan güven duygusu, çok fazla memnuniyet ve olumlu geri bildirim getirir.  Uzmanlığımızı aşarken size güven […]

 • Evden Eve Nakliyat Müşteri Güven İlişkisi

  by on Şubat 14, 2022 - 0 Kullanıcı Yorumları

  Evden Eve Nakliyat Taşınmayı müşterileri için güven ortamı içerisinde gerçekleştiren evden eve nakliyat firmamız, yıllardır taşımacılık sektöründeki bilgi ve deneyimleri ile hizmet vermeye devam ediyor. Kalite standartlarında bir nakliye hizmeti alabilmeniz için personel kadromuzdan kullanılan araçlara kadar her detay birinci sınıf kaliteye sahiptir. Evden eve eşya taşıtmak yaşanılan kötü deneyimler nedeniyle bir an önce olsun […]

 • şehirler arası nakliye

  Ofis Taşıma Uzmanlığına Sahip Yetkimiz

  by on Şubat 18, 2022 - 0 Kullanıcı Yorumları

  Ofis taşıma, sürecinde mutlaka uzmanlığa sahip personele ihtiyaç duyan ve kurumsal nitelikte olan firmaların tercih etmesi gereken bir hizmet şeklidir. Bu özen ve diğerlerinden farklı olan özelliklerimiz ve her şeyden önce ticaretteki uzmanlığımızla tam bir nakliye firmasıyız. Taşımacılık sektöründe güçlü kurumsal değerler ve koşulsuz müşteri mutluluğu fikri ön planda tutulmalıdır. Ofis taşımada, nakliye uzmanlarımız uygun […]

 • ŞEHİRLER ARASI EŞYA NAKLİYAT

  by on Şubat 24, 2022 - 0 Kullanıcı Yorumları

  şehirlerarası eşya nakliyatında bir numara olan şirketimize hoş geldiniz. Şehirlerarası eşya nakliyatında uzman olmuş kadromuzla hizmetinizdeyiz. Bilindiği üzere Türkiye üzerinde her yerde insanlar ve aileler ev taşıyıp ev değiştirmektedirler. Şehirlerarası eşya nakliyatında ustayız. Hayatı boyunca bir kere ev taşıyan birisi ev taşımanın aslında ne kadar zorlayıcı olduğunu da bilir. Şehirlerarası eşya nakliyatı yapmak artık çok […]

 • şehirler arası nakliyat

  Şehirler Arası Nakliyat Güvenle Taşımacılık

  by on Şubat 17, 2022 - 0 Kullanıcı Yorumları

  Şehirler arası nakliyat işinde özellikle memur kesiminde tayin işleri sebebi ile şehir değiştirme durumları söz konusu olabiliyor. Bunun yanı sıra kişiler farklı şehirlerde yaşamak isteyebiliyor. Bu gibi durumlarda ev taşımak için şehirler arası nakliyat hizmetlerine talepte bulunuluyor. Şehirlerarası taşımacılıkta en sık karşılaşılan sorunlardan bir tanesi eşyaların zarar görmesidir. Bu sebeple işinin ehli kişilerden hizmet almak […]