Welcome, visitor! [ Login

Evden Eve Nakliye Uzman Taşımacılık

Evden Eve Nakliyat | Evinizi Paketli Olarak Güvenli Taşıyoruz | Mart 3, 2022

Evden eve nakliye konusunda uzman olmuş personellerimiz tarafından yazılan bu makalemizde evden eve nakliye yaparken nelere dikkat ederiz, konusunu işleyeceğiz.

Evden eve nakliyat yapmak günümüzde birçok şirketin yaptığı iş fakat kimse kesinlikle ve kesinlikle mükemmel bir iş yapmamaktadır.

Evden eve nakliye işinde uzman olan birkaç şirket dışında işlerinde özverili bir şekilde çalışıp müşteriye en iyi hizmeti vermeye çalışan çok fazla şirket yoktur.

Evden eve nakliye başlığımızda bizler sizler için neler yapmaktayız konumuzu işleyeceğm.Sizlere özel olarak ne hizmetler veriyoruz ve diğer şirketlerden farkımız nelerdir? Kısaca bizi tercih etmenizin sebeplerini sizlere anlatacağız.

Evden eve nakliye konumuz ile sizlerle başlayalım.

Nakliyat Sektöründe Dev Adımlar

Evden eve nakliye, nakliye şirketlerinin en çok yaptıkları iştir. Elbette bu işin yanında ofis taşımacılığı gibi taşımacılık adına pek çok iş yapmaktadırlar fakat en çok evden eve nakliye yapmak onların has işi haline gelmiştir.

Elbette bizler de onlardan biriyiz. Evden eve nakliye şirketleri arasında oldukça iyi sıyrılıp bu dönemlere kadar gelmiş olmamız bizleri oldukça başarılı göstermektedir.

Çok ve düzenli olarak çalışan personellerimizin birçoğu işini gerçek manada sevmeseydi şuan olduğumuz konumda olmamız imkansız hale gelebilirdi.

Peki bizler evden eve nakliye yaptığımızda sizlere özel olarak neler yapıyoruz. Diyelim ki sizler evinizi belirli bir yerden farklı bir yere taşıyacaksınız. Burada aracı şirket olarak bizi seçtiniz ve sizlerle işe başlayacağız.


şehirler arası nakliye


Öncelikle sizinle iletişime geçip sizlerin yeni ev adresi, eski ev adresi yahut evi taşıma günü ve saati gibi konuları sizlerden öğreneceğiz.

Hemen ardından o günün gelmesiyle birlikte, profesyonel şoförlerimiz sizler için yola çıkıp, en temiz tırlarımızı sizlerin evinize getirecektir.

Tırlarımızı oldukça geniş seçip, içeride eşyalarınızı hiçbir şekilde tıkıştırmamaktayız.

Eşyalarınızın ferahlığı ve alanın onlar için dar olmaması oldukça önemlidir. Yollar kavisli ve biraz bozuk olduğu zaman küçük bir hata da arkadaki, tırlarımıza yüklediğimiz eşyalarınıza zarar vermememiz gerekmektedir.

Eşyalarınıza en küçük zarar gelmesin diye de yapmamız gereken şey sizlere, tırlarımızda geniş alanlar sunmak ve içine düzenli bir şekilde yerleştirmeler yapmak.

Eşyalarınızı tırlara yüklemeden önce diğer müşterimizin eşyalarından kalan mikrop ve herhangi bir hastalık olma ihtimaline karşı, her defasında tırlarımızı dezenfekte etmekteyiz.

Tırlarımızın dezenfekte olması, hem sizlerin sağlığı için hem de eşyalarınızın oksijen alıp, herhangi bir küflenme yahut mikrop tutma gibi bir şeye sebep olmaktadır.Belirlenen saatte tırlarımız kapınızın önünde olup eşyalarınızı tamamen yükledikten sonra, yeni evinize doğru yol alacaktır.

Diğer eviniz oldukça uzak ise depolarımıza eşyalarınızı indireceğiz. Depo dediysek eğer, aklınıza her şeyin tıkıştırıldığı depolar gelmesin.

Şimdi de sizlere depolarımızı anlatalım.

Kaliteli Depolarımızla Hizmetinizdeyiz

Depolarımıza eşyalarınızı emanet edebilirsiniz. Eğer yeni eviniz oldukça uzak ise duruma bağlı olarak ev eşyalarınız depolarımıza taşınabilmektedir.

Evden eve nakliyat yaparken depolarımızın önemi oldukça büyüktür. Aslında bizi diğer şirketlerden farklı kılan asıl özelliğimiz depolarımızdır.

Depolarımıza eşyalarınız yüklenmeden önce, tırlarımızda olduğu gibi depolarımızda da kesinlikle dezenfekte işlemi yapılmaktadır.

Depolarımızın dezenfekte ve temizlik işlemlerine şirket olarak oldukça önem gösteriyoruz.

Eşyalarınız orada kaldığı müddetçe kesinlikle yıpranmamalı ve hasar görmemelidir.

Eşyalarınız eğer orada bir yahut iki gün bile kalırsa, tek istediğimiz bize nasıl verdiyseniz öyle almanızdır.

Eşyalarınızı teslim ederken hiçbir şekilde küçük bir yıpranmanın olması bizim ve şirket personellerimizin büyük hatasıdır.

Evden eve nakliyatta eşyalarınız depolarımıza taşındığında her deponun temizlik ve güvenliğinden sorumlu personellerimiz bulunmaktadır.Bu personellerimiz depolarımızdaki eşyalarınızı güvenle korumakta ve içeride oksijen miktarının ne kadar olduğunu ölçmektedir.

Depolarımızın oksijen miktarının önemli olmasının en temel sebebi, evden eve nakliyat yaparken depolarımızda, oksijensizlik olması durumunda, sizlerin eşyalarınızda birkaç günde küflenme yahut mikroplanma görülebilir.

Bunun önüne geçip engellememiz için kesinlikle depoların oksijen seviyesini her gün düzenli olarak kontrol etmek gerekir.

Düşük görülmesi anında depoların pencereleri açılır ve havalandırma sistemleri devreye sokulmalıdır. İşte bizi farklı yapan konumuz depolarımızda gösterdiğimiz hassasiyetimizdir.

289 total views, 1 today

  

 • eşya depolama hizmetlerimiz

  Eşya Depolama Fırsatları Kaliteli

  by on Şubat 11, 2022 - 0 Kullanıcı Yorumları

  Firma olarak eşya depolamada güvenli hizmet vermekteyiz. Eşya depolama konusunda sigortalı ve sözleşmeli hizmet veriyoruz. Hem kalite hem de miktar olarak depolama hizmetlerinde lider bir adresiz. Hedefimiz her zaman müşteri memnuniyetidir; Kaliteden ödün vermeden hizmetlerimize imza atıyoruz. Eşya depolama hizmetine duyulan güven duygusu, çok fazla memnuniyet ve olumlu geri bildirim getirir.  Uzmanlığımızı aşarken size güven […]

 • Evden Eve Nakliyat Müşteri Güven İlişkisi

  by on Şubat 14, 2022 - 0 Kullanıcı Yorumları

  Evden Eve Nakliyat Taşınmayı müşterileri için güven ortamı içerisinde gerçekleştiren evden eve nakliyat firmamız, yıllardır taşımacılık sektöründeki bilgi ve deneyimleri ile hizmet vermeye devam ediyor. Kalite standartlarında bir nakliye hizmeti alabilmeniz için personel kadromuzdan kullanılan araçlara kadar her detay birinci sınıf kaliteye sahiptir. Evden eve eşya taşıtmak yaşanılan kötü deneyimler nedeniyle bir an önce olsun […]

 • şehirler arası nakliye

  Ofis Taşıma Uzmanlığına Sahip Yetkimiz

  by on Şubat 18, 2022 - 0 Kullanıcı Yorumları

  Ofis taşıma, sürecinde mutlaka uzmanlığa sahip personele ihtiyaç duyan ve kurumsal nitelikte olan firmaların tercih etmesi gereken bir hizmet şeklidir. Bu özen ve diğerlerinden farklı olan özelliklerimiz ve her şeyden önce ticaretteki uzmanlığımızla tam bir nakliye firmasıyız. Taşımacılık sektöründe güçlü kurumsal değerler ve koşulsuz müşteri mutluluğu fikri ön planda tutulmalıdır. Ofis taşımada, nakliye uzmanlarımız uygun […]

 • ŞEHİRLER ARASI EŞYA NAKLİYAT

  by on Şubat 24, 2022 - 0 Kullanıcı Yorumları

  şehirlerarası eşya nakliyatında bir numara olan şirketimize hoş geldiniz. Şehirlerarası eşya nakliyatında uzman olmuş kadromuzla hizmetinizdeyiz. Bilindiği üzere Türkiye üzerinde her yerde insanlar ve aileler ev taşıyıp ev değiştirmektedirler. Şehirlerarası eşya nakliyatında ustayız. Hayatı boyunca bir kere ev taşıyan birisi ev taşımanın aslında ne kadar zorlayıcı olduğunu da bilir. Şehirlerarası eşya nakliyatı yapmak artık çok […]

 • şehirler arası nakliyat

  Şehirler Arası Nakliyat Güvenle Taşımacılık

  by on Şubat 17, 2022 - 0 Kullanıcı Yorumları

  Şehirler arası nakliyat işinde özellikle memur kesiminde tayin işleri sebebi ile şehir değiştirme durumları söz konusu olabiliyor. Bunun yanı sıra kişiler farklı şehirlerde yaşamak isteyebiliyor. Bu gibi durumlarda ev taşımak için şehirler arası nakliyat hizmetlerine talepte bulunuluyor. Şehirlerarası taşımacılıkta en sık karşılaşılan sorunlardan bir tanesi eşyaların zarar görmesidir. Bu sebeple işinin ehli kişilerden hizmet almak […]