Welcome, visitor! [ Login

Ofis Taşıma Aparatlarımızla İşlerinizi Çözelim

Ofis Taşıma | Kaliteli Güvenilir Taşımacılık | Mart 1, 2022

Ofis taşıma Günümüzün teknolojisiyle artık ev yahut ofis taşımaları oldukça basitleşti. Sadece bazı personellerin hassasiyetleri olursa eğer, ev taşıyan aile yahut kişinin eşyalarına hiçbir zarar gelmeyecektir.

Ancak ev ve ofis taşıma şirketlerinin birçoğunun personelleri işlerini severek yapmayıp artık ev sahibinin yani müşterinin eşyalarına oldukça kötü davranmaktadırlar.

Bu yüzden ev taşıyan kişi mağdur olup eşyalarını eskisi gibi bulamamaktadırlar. Eşyalarını eskisi gibi bulamayınca ise anlaştıkları şirketlerden memnun kalmayacaklardır.

Kısaca bir personelin bile bir şirket için ne kadar önemli olduğu oldukça aşikar olarak ortadadır. Biz ise personellerimizi büyük hassasiyetlerle seçip sizlere özel olarak hizmet veren ve işini severek yapan personelleri seçmekteyiz.

Bu yazımızda sizlere anlatacağımız konuların ilkinde ofisini taşımak isteyen birinin yapması gerekenleri anlatmaktır. Hadi gelin ofis taşımak isteyen bir kişi neler yapmalı ve neler yapmamalı? Bu konuyu işleyelim ve sizleri bilgilendirelim.

Ofis Taşıma İşinde Profosyonel İlerliyoruz

Ofis taşıma olduğumuz dönemde oldukça basitleşmiştir. Çünkü bildiğiniz üzere ofis taşımak ev taşımaktan çok daha fazla kolaydır diyebiliriz.

Ofis taşımalarının bu kadar basit olması normalde şirketlerin işini kolaylaştırmaktadır ancak gerçekten de bazı şirketler hiçbir şekilde işini iyi yapmamaktadır.

Yani şöyle söyleyebiliriz temiz ve çalışır olarak giden bilgisayarınız artık temiz bir şekilde çalışmaz hatta ve hatta hiç çalışmayabilir.

Bu konuda anlatmak istediğimiz şey öncelikle seçeceğiniz şirketin ne kadar önemli olduğunu anlamanızdır. Yani zannetmemelisiniz ki her şirket aynı şekilde çalışmalar sergilemektedir.

Bundan dolayı ofis taşımasını yapmak isteyen işyeri sahibinin yapması gereken ilk şey şirketleri karşılaştırarak iyi bir şirket bulmaktır.

Şirketleri karşılaştırıp bulduğu şirketin biz olacağımıza oldukça eminiz. Bu konuda kendimize oldukça güveniyoruz.

eşya depolama


Zaten yıllarca bu işte olup neredeyse sıfır personel değişimi yapan ve işlerinden az memnuniyetsizlik alan tek şirket olduğumuzu sizlere belirtmeliyiz.

Ofis taşıma kararınızı aldınız ve artık ofisinizi bir yerden belirli bir yere taşımak istiyorsunuz.

Sizlere şu şekilde açıklarsak çok daha iyi olur. Sizler de bu makaleyi okuyarak zaten ideal şirketinizi bulmuşsunuzdur diye düşünüyorum.

İdeal şirketinizi bulduktan sonra zaten yapmanız gerekenler artık oldukça basitleşti demekte haklıyız.

Bizim şirketimizle anlaşma sağladığınızı varsayarak sizlere şöyle anlatalım. Bizim web sayfamızın ana sayfasında numaralarımız bulunmaktadır.

O numaralardan bizlere ulaşmanız mümkündür. İsterseniz whatsapp yoluyla isterseniz de normal arayarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Bizleri aradıktan sonra personellerimiz sizlere gerekli soruları sorup not alacaktır. Tabii eğer fiyat konusunda da anlaşmalar sağlanırsa.

Zaten piyasaya göre de fiyatlarımız diğer şirketlerle kıyaslamalar yapılırsa oldukça uygundur.

Örneğin ofisinizi nereden alıp nereden taşıyacağız? Sorumuzu cevaplandırmanız gerekmektedir.

Yahut bir başka soru ise tam olarak ne zaman sizlerin evinizi taşıyacağız olacaktır. Belirli bir vakit söylerseniz eğer zaten sizlerin ofisinizi taşımak üzere tam olarak o gün ve o saatte tırlarımız orada olacaktır.

Diyelim ki anlaştınız ve ofisinizi taşımanın vakti gelmiştir artık. Ofis taşımaları için yapmanız gereken bir şey kalmamıştır artık.


eşya depolayalım


Tam olarak o saatte tırlarımız yola çıkmış olup gereken vakitte sizlerin evinizin yahut ofisinizin önünde olacaktır.

Ofisinizin önünde olan tırlarımız da pandemi döneminde çok daha hassasiyetler temiz bir şekilde dezenfekte edilip sizlerin eviniz yahut ofisinizin eşyalarını almaktadır.

Ayrıca eşyalarınızı hiçbir şekilde sıkıştırmamaktayız. Eşyalarınızı atıp tıkıştırmak eşyalarınızın ömrünü oldukça kısaltmaktadır.

Zaten tırlarımızdan bir tanesi sizlerin evinizin yahut ofisinizin önünde olursa sizler göreceksinizdir. Oldukça geniş ve bütün eşyalarınız sığabilecektir.

Ayrıca her bir işten sonra özel olarak dezenfekte etmemiz sizlerin eşyalarınızı mikrop ve hastalıklardan koruyacaktır.

Böylelikle varsa çocuklarınız yahut yaşlılarınız için daha sağlıklı bir hayat olacaktır. Yani bir hastalığın nereden kime bulaşacağı belli olmaz. Bu yüzden her alanda bu konuda hassasiyet göstermek zorundayız.

Evinizi yahut ofisinizin eşyalarını tırlarımıza yükledikten sonra sizlere özel olarak hazırlanmış ve dezenfekte edilmiş depolarımıza taşınmaktadır.

Depolarımız sizlere özel olarak boyut seçilmektedir. Örneğin çok fazla eşyalarınız var ise eğer sizlere özel olarak en büyük depomuza yerleştireceğiz.

Her bir depomuzu kontrol eden ve temizlik, düzenleme gibi işlerden sorumlu olan personellerimiz bulunmaktadır.

Bu personellerimiz sizlerin eşyalarınızı ve iç temizliklerinden sorumludur. Ayrıca her yerin oksijene ihtiyacı vardır.

şehirler arası nakliye


Depolarımızı özel olarak oksijen sağlamazsak eğer, bu sefer bütün depolarımız küflenecekti. Küflü bir alana konulmuş olan eşyalar da tek gün içinde küflenmeler olacaktır ve eşyalarınız eskiyecektir.

Eskiyen eşyalar da sizleri oldukça rahatsız edecektir değil mi? Diyelim ki eşyalarınız eskimezse bile sizlere sıkıntı çıkaracak şekilde küf kokacaktır.

Depolarımızın temizliğinden sorumlu olan personellerimiz sizlere özel olarak her defasında depolarımızı temizler ve oksijen oranlarını ölçerler.

Ardından eşyalarınız temiz ve düzenli olarak depolandıktan sonra sizlerin yeni evinize taşınmak üzere biraz beklerler. Hemen ardından vakti gelince eviniz yahut yeni ofisinize eşyalarınızı aynı şekilde düzenli olarak dezenfekte edilmiş tırlarımıza yüklenecektir.

Yeni ev yahut ofisinize taşınmak üzere yola çıkan tırlarımız ve uzman şoförlerimiz en kısa zamanda sizlere eşyalarınızı ulaştırır ve yeni alanınıza taşıyacaktır.

Hadi şimdi de sizlere biraz da şirketimizin güvenilirliğinden ve sorumluluğundan bahsedelim.

GÜVENİLİRLİK VE SORUMLULUK

Güvenilirlik sağlamak müşteriler için oldukça önemi bir konudur. Bir şirkete eğer güvenilirlik sağlanmazsa oldukça düşük müşteriler o tarafa yönelecektir.

Bir şirketin güvenilirlik sağlaması için yapması gereken sadece birkaç şey vardır. Bunlardan en önemlisi ise bütün müşterilerine iyi şekilde davranmalı ve müşterilerin o şirketten memnun olması gerekmektedir.

Müşteriler memnun olursa o zaman olumlu cümlelerle sizlerin şirketinizi önereceklerdir.

Ayrıca her web sayfalarına yapılan yorumlar bulunmaktadır. bu yorumlamalarda yapılan yorumlar sizin şirketinize gelecek olan müşteriler için oldukça önemlidir.

Şirketinize yorumlar yapılırsa ve bu yorumların yüksek puanlı ve olumlu olması sizlerin müşteri adaylarınıza özel olarak fikir vermektedir.

Örneğin ben memnun kalmadım çünkü bir günde eşyalarım eskidi ve personeller çok asık suratlıydı diyen bir müşteri diğer müşterilerin birçoğunun gelmesine engel olacaktır.

Ancak diğer bir örnekte bu şirket oldukça temiz çalışmaktadır. Bu şirketin bütün personellerine teşekkür ediyorum diye bir yorum gören bir müşterinin kafasındaki düşünceler şu şekilde olacaktır; eğer bu müşteri memnun kaldıysa bende memnun kalırım diye düşünmektedir.

Bir de bir şirketin yahut müşterilerle ilgilenen bir iş sahibinin web sayfasında bulunan referansları oldukça önemlidir.

Diyelim ki yüksek ve tanınmış bir ofisin eşyalarının taşımasını yapan bir şirket oldukça güçlü bir şekilde iş yapabilecektir.

Çünkü bu seferde bir müşteri adayının kafasında oluşan düşünce şöyle olacaktır; eğer bu büyük şirket bile eşyalarını emanet ettiyse benim de eşyalarımı ona emanet etmemde sakınca yoktur.

Biz de şirket olarak sizlerin güvenini kazanma konusunu öncelik olarak ilk sıraya koyduk.

Tabii ki sizlerin güvenini kazanmak sizlere verdiğimiz işin kalitesinden ve sizlerin de bu işten memnun kalmanızdan olacaktır. Sizlerin memnuniyetiniz ve eşyalarınızın temizliği bizler için çok önemlidir

 

296 total views, 1 today

  

 • eşya depolama hizmetlerimiz

  Eşya Depolama Fırsatları Kaliteli

  by on Şubat 11, 2022 - 0 Kullanıcı Yorumları

  Firma olarak eşya depolamada güvenli hizmet vermekteyiz. Eşya depolama konusunda sigortalı ve sözleşmeli hizmet veriyoruz. Hem kalite hem de miktar olarak depolama hizmetlerinde lider bir adresiz. Hedefimiz her zaman müşteri memnuniyetidir; Kaliteden ödün vermeden hizmetlerimize imza atıyoruz. Eşya depolama hizmetine duyulan güven duygusu, çok fazla memnuniyet ve olumlu geri bildirim getirir.  Uzmanlığımızı aşarken size güven […]

 • Evden Eve Nakliyat Müşteri Güven İlişkisi

  by on Şubat 14, 2022 - 0 Kullanıcı Yorumları

  Evden Eve Nakliyat Taşınmayı müşterileri için güven ortamı içerisinde gerçekleştiren evden eve nakliyat firmamız, yıllardır taşımacılık sektöründeki bilgi ve deneyimleri ile hizmet vermeye devam ediyor. Kalite standartlarında bir nakliye hizmeti alabilmeniz için personel kadromuzdan kullanılan araçlara kadar her detay birinci sınıf kaliteye sahiptir. Evden eve eşya taşıtmak yaşanılan kötü deneyimler nedeniyle bir an önce olsun […]

 • şehirler arası nakliye

  Ofis Taşıma Uzmanlığına Sahip Yetkimiz

  by on Şubat 18, 2022 - 0 Kullanıcı Yorumları

  Ofis taşıma, sürecinde mutlaka uzmanlığa sahip personele ihtiyaç duyan ve kurumsal nitelikte olan firmaların tercih etmesi gereken bir hizmet şeklidir. Bu özen ve diğerlerinden farklı olan özelliklerimiz ve her şeyden önce ticaretteki uzmanlığımızla tam bir nakliye firmasıyız. Taşımacılık sektöründe güçlü kurumsal değerler ve koşulsuz müşteri mutluluğu fikri ön planda tutulmalıdır. Ofis taşımada, nakliye uzmanlarımız uygun […]

 • ŞEHİRLER ARASI EŞYA NAKLİYAT

  by on Şubat 24, 2022 - 0 Kullanıcı Yorumları

  şehirlerarası eşya nakliyatında bir numara olan şirketimize hoş geldiniz. Şehirlerarası eşya nakliyatında uzman olmuş kadromuzla hizmetinizdeyiz. Bilindiği üzere Türkiye üzerinde her yerde insanlar ve aileler ev taşıyıp ev değiştirmektedirler. Şehirlerarası eşya nakliyatında ustayız. Hayatı boyunca bir kere ev taşıyan birisi ev taşımanın aslında ne kadar zorlayıcı olduğunu da bilir. Şehirlerarası eşya nakliyatı yapmak artık çok […]

 • şehirler arası nakliyat

  Şehirler Arası Nakliyat Güvenle Taşımacılık

  by on Şubat 17, 2022 - 0 Kullanıcı Yorumları

  Şehirler arası nakliyat işinde özellikle memur kesiminde tayin işleri sebebi ile şehir değiştirme durumları söz konusu olabiliyor. Bunun yanı sıra kişiler farklı şehirlerde yaşamak isteyebiliyor. Bu gibi durumlarda ev taşımak için şehirler arası nakliyat hizmetlerine talepte bulunuluyor. Şehirlerarası taşımacılıkta en sık karşılaşılan sorunlardan bir tanesi eşyaların zarar görmesidir. Bu sebeple işinin ehli kişilerden hizmet almak […]